Tai 16+ valandų kursas.  4 dienos, 4 lygiai: S1, S2, S3, S4. Į kiekvieną iš dienų/lygių galima registruotis ir atskirai, tačiau būtina turėti ankstesniame lygyje įgaunamus įgūdžius. Į Locomotion seminarus  rekomenduojama jungtis po Judesio pamatų kurso.

 

Mokymų laikas 10.00 – 14.15 kiekvieną iš keturių dienų.

 

 

Locomotion praktikų metu mes „grįžtame“ prie natūralių, organiškų judesių, atkartojančių žmogaus judesio erdvėje evoliuciją: nuo judesių, kuriuos žmogus atlieka gulėdamas ant grindų, ropodamas keturiomis iki tų, kurie jau yra tapę įprasti vaikštant ant dviejų kojų. Įvairiuose erdvės lygmenyse atliekami judesiai žvelgiant iš šalies gali priminti autentišką pirmykštį šokį, tam tikrus gyvūniškus judesius, galima matyti kovos menų elementų, arba, erdvėje dinamiškai atliekamas jogos asanas. Šių praktikų metu atskiri judesiai ar judesio elementai sistemingai integruojami į didesnes judesio ar judesių sekų grandines. Šios praktikos ugdo koordinaciją, lankstumą, jėgą, ištvermę ir susitelkimą. Būtent tokios visapusiško judesio praktikos leidžia ugdyti kūno atsparumą bet kokiems iššūkiams, o judesio tėkmėje atrasti ir estetinį pasitenkinimą.

 

 

Šeštadienis S1:

Pagrindinės ropojimo keturiomis technikos, taip pat dažniausiai sutinkamos Locomotion figūros: crab, crab crow, kozak insertion, rotational L-sit, step behind, cross step, role ir kitos.

 

Sekmadienis S2:

Daugiau susitelkimo, lankstumo ir jėgos reikalaujančios Locomotion figūros: rotational bridge, lizard, shinobi step, QDR, corta capim, shablul ir kitos. Sekmadienio praktikoje mokysimės kūrybiškai jungti atskiras figūras į nuoseklaus judesio grandines.

 

Šeštadienis S3:

Trečiajame lygyje leisimės “vienu aukštu” žemiau, judėsime tarp įtupsto ir grindų Ascend-Descend (kilimo-leidimosi) sistemoje. Čia mokysimės visai paprastų, o taip pat ir labai kūrybingų nusileidimo-pakilimo nuo grindų figūrų: slippery pickle, accordion, fw&bw roll (+shoulder stand), rotational fisherman squat entry – exit, tail concept. S3 programoje taip pat mokinsimės pagrindinių “grindų darbo” (judėjimo grindimis visu kūnu) technikų.

 

Sekmadienis S4 – jamm session.

Anksčiau sukauptas žinias ir įgūdžius panaudosime įvairiose kūrybingumo ir sprendimų reikalaujančiose užduotyse, dirbdami su partneriu, improvizuodami. Pagrindinis šios dienos užduočių progresijos tikslas – išmoktas technikas paversti laisvu improvizuotu judėjimu. Prie šios sesijos kviečiame prisijungti visus įvairią patirtį sukaupusius judėtojus, norinčius padovanoti sau nepamirštamą sekmadienio ryto judesio šventę.

+370 698 03813

12 J. Jasinskio g.
Vilnius - 01112, Lietuva

©2019 Movement Vilnius