PROGRAMOS

SPORTO, ŠVIETIMO IR MENO PROFESIONALAMS

Būti konkrečios srities, ypač sporto, profesionalu gali reikšti vieną dalyką – itin didelę judesio specializaciją ir labai įtemptą treniruočių grafiką nepaliekantį laiko nei didesnei judėjimo įvairovei, nei silpnųjų kūno ir judesio grandžių sustiprinimui. Tuo pat metu – vienas iš būdų tobulėti greičiau – tai iš esmės geriau suprasti judėjimo principus, o papildomos judėjimo įvairovės, pamatinių koordinacijų įvaldymas gali leisti judėti efektyviau specifinių sporto disciplinų apibrėžtų technikų rėmuose. Bet kurios sporto disciplinos pagrindas iš esmės yra bendrieji žmogaus gebėjimai judėti ir mokytis. Dažnai aukštesnio lygio gebėjimai įvardijami abstrakčiu žodžiu „talentas“.  Gali būti taip, kad tapdamas geresniu judėtoju bendrąja prasme atletas gali padaryti didžiulį tobulėjimo šuolį savo specifinėje sporto šakoje. Mes aktyvuojame atleto talentą.

Mūsų kuriamas fizinio parengimo ir mokymosi procesas ne vien augina bendruosius atleto gebėjimus, bet tuo pat metu ugdomo reakcijos, komunikacijos kūnu, pusiausvyros, susitelkimo užduočiai, periferinio matymo, efektyvaus judėjimo erdvėje ir kitus būtinuosius kūno-proto jungties gebėjimus, kurie yra ne mažiau būtini nei tvirtas ir atsparus kūnas ar techniškai teisingas judėjimas. Mes kuriame treniruočių scenarijus, kuriuose atletas susiduria su tikrovei būdingomis neapibrėžties ir neprognozuojamumo situacijomis, leidžiančiomis išmokti kliūtis paversti galimybėmis. 

Mes dirbame su krepšininkais, sportinių šokių šokėjais , bėgikais, kovotojais.

 

Dėl specifinei sričiai pritaikytų mokymo programų, ar individualių treniruočių planų kviečiame su mumis susisiekti: movementvilnius@gmail.com

+370 698 03813

12 J. Jasinskio g.
Vilnius - 01112, Lietuva

©2019 Movement Vilnius